Konsultacje

Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawie swojego wystąpienia lub przygotowanych do niego pomocy wizualnych, zapraszamy do nas. Możesz skorzystać z jednej z kilku opisanych poniżej opcji.

Otwarte, bezpłatne konsultacje

Jako nauczyciel, możesz wziąć udział w otwartych, bezpłatnych konsultacjach prowadzonych w siedzibie Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, w pracowni Nowoczesnej Klasy (budynek przy ul. Nowogrodzkiej 73 - mapka oraz wskazówki dojścia znajdują się niżej). Wcześniej należy się umówić na konkretny termin.

Zakres konsultacji obejmuje recenzje przygotowanych slajdów, omówienie pomysłów na wystąpienie czy doradztwo w zakresie dobrania odpowiednich pomocy wizualnych, narzędzi czy usług odpowiednio do tematu, celu, miejsca i czasu prezentacji, jej kontekstu oraz publiczności.

Ważne - aby w pełni skorzystać z konsultacji, przygotuj odpowiedzi na następujące pytania:
1. Jaki jest temat twojego wystąpienia?
2. Co chcesz osiągnąć - jaki przyświeca ci cel?
3. Kim jest publiczność i dlaczego (oraz po co) przyjdą cię posłuchać?
4. Ile czasu będziesz mówić?

Zabierz ze sobą także plan swojego wystąpienia i/lub przygotowane pomoce wizualne (np. slajdy).

Uwaga 1: czas, jaki mogę poświęcić poszczególnym osobom zależy od liczby interesantów, którzy zgłoszą się na konsultacje danego dnia. Średnio jest to 30-40 minut. Gwarantuje jednak, że każdemu kto przyjdzie na konsultacje poświęcę nie mniej niż piętnaście minut.

Uwaga 2: osoby oczekujące na swoją kolej mogą słuchać rozmów z innymi, przygotuj się więc, że nasza rozmowa nie będzie poufna!

Uwaga 3: nie prowadzę bezpłatnych konsultacji telefonicznych oraz bez wcześniejszego umówienia się na konkretny termin.

Konsultacje indywidualne

Jeżeli potrzebujesz bardziej elastycznego, dostosowanego do twoich potrzeb podejścia - możesz zamówić konsultacje indywidualne w dogodnym dla siebie terminie, miejscu i zakresie. Mogę pomóc Ci opracować koncepcję wystąpienia, dokonać recenzji prezentacji lub dopracować jej detale, oraz przeprowadzić z tobą trening przygotowanego wystąpienia. Napisz, a ustalimy szczegóły i warunki współpracy.

Jeśli nie jesteś pewien, co mogę dla Ciebie zrobić i w jaki sposób Ci pomóc - umów się na pierwsze spotkanie. Pierwsza godzina konsultacji w Warszawie lub online - gratis!

Skorzystaj z formularz kontaktowego i opisz, czego oczekujesz.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (opcjonalnie)

Temat
Konsultacje indywidualne

Treść wiadomości

Wskazówki dojścia

Konsultacje prowadzimy w budynku Ośrodka Edukacji Infromatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 73 w sali Nowoczesnej Klasy.

Sala znajduje się na tyłach budynku i ma oddzielne wejście. Dojść do niej można od ul. Nowogrodzkiej wchodząc w bramę wjazdową oznaczoną numerem 73, a następnie kierując się drogą wewnętrzną, aż do drzwi oznaczonych napisem Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Na mapie droga od bramy do drzwi sali została oznaczona czerwoną kreską.

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

Mapka, jak do nas trafić

Dodaj komentarz