Konsultacje

Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawie swojego wystąpienia lub przygotowanych do niego pomocy wizualnych, zapraszamy do nas. Możesz skorzystać z jednej z kilku opisanych poniżej opcji.

Otwarte, bezpłatne konsultacje

Jako nauczyciel, możesz wziąć udział w otwartych, bezpłatnych konsultacjach prowadzonych w siedzibie Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, w pracowni Nowoczesnej Klasy (budynek przy ul. Nowogrodzkiej 73 - mapka oraz wskazówki dojścia znajdują się niżej). Wcześniej należy się umówić na konkretny termin.

Zakres konsultacji obejmuje recenzje przygotowanych slajdów, omówienie pomysłów na wystąpienie czy doradztwo w zakresie dobrania odpowiednich pomocy wizualnych, narzędzi czy usług odpowiednio do tematu, celu, miejsca i czasu prezentacji, jej kontekstu oraz publiczności.

Ważne - aby w pełni skorzystać z konsultacji, przygotuj odpowiedzi na następujące pytania:
1. Jaki jest temat twojego wystąpienia?
2. Co chcesz osiągnąć - jaki przyświeca ci cel?
3. Kim jest publiczność i dlaczego (oraz po co) przyjdą cię posłuchać?
4. Ile czasu będziesz mówić?

Zabierz ze sobą także plan swojego wystąpienia i/lub przygotowane pomoce wizualne (np. slajdy).

Uwaga 1: czas, jaki mogę poświęcić poszczególnym osobom zależy od liczby interesantów, którzy zgłoszą się na konsultacje danego dnia. Średnio jest to 30-40 minut. Gwarantuje jednak, że każdemu kto przyjdzie na konsultacje poświęcę nie mniej niż piętnaście minut.

Uwaga 2: osoby oczekujące na swoją kolej mogą słuchać rozmów z innymi, przygotuj się więc, że nasza rozmowa nie będzie poufna!

Uwaga 3: nie prowadzę bezpłatnych konsultacji telefonicznych oraz bez wcześniejszego umówienia się na konkretny termin.

Konsultacje indywidualne

Jeżeli potrzebujesz bardziej elastycznego, dostosowanego do twoich potrzeb podejścia - możesz zamówić konsultacje indywidualne w dogodnym dla siebie terminie, miejscu i zakresie. Mogę pomóc Ci opracować koncepcję wystąpienia, dokonać recenzji prezentacji lub dopracować jej detale, oraz przeprowadzić z tobą trening przygotowanego wystąpienia. Napisz, a ustalimy szczegóły i warunki współpracy.

Jeśli nie jesteś pewien, co mogę dla Ciebie zrobić i w jaki sposób Ci pomóc - umów się na pierwsze spotkanie. Pierwsza godzina konsultacji w Warszawie lub online - gratis!

Skorzystaj z formularz kontaktowego i opisz, czego oczekujesz.

Formularz kontaktowy


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (opcjonalnie)

Temat
Konsultacje indywidualne

Treść wiadomości

Wskazówki dojścia

Konsultacje prowadzimy w budynku Ośrodka Edukacji Infromatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 73 w sali Nowoczesnej Klasy.

Sala znajduje się na tyłach budynku i ma oddzielne wejście. Dojść do niej można od ul. Nowogrodzkiej wchodząc w bramę wjazdową oznaczoną numerem 73, a następnie kierując się drogą wewnętrzną, aż do drzwi oznaczonych napisem Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Na mapie droga od bramy do drzwi sali została oznaczona czerwoną kreską.

Mapka, jak do nas trafić

Dodaj komentarz